hair loss, hair, old-4818772.jpg

4 populiariausios plaukų slinkimo priežastys

Negalima to neigti: gyvename „klaidingų naujienų“ eroje. Esame nuolat bombarduojami informacija, todėl sunku atskirti faktus nuo pramanų – tačiau ne viskas, ką skaitome, turėtų būti priimta nominaliąja verte! Bėgant metams išgirdome tiek daug plaukų slinkimo mitų, kad to pakanka, kad norėtume išsiplėšti plaukus – taigi, kas iš tikrųjų skatina plaukų slinkimą, o kas yra „klaidingos naujienos“?

Saulė


Dėl oro sąlygų pasikeitimo gali pasikeisti jūsų plaukų būklė, o drėkinimas dažnai yra problema. Saulės spinduliai gali pažeisti jūsų plaukus, padaryti juos sausus ir lūžinėjančius, todėl karštos vasaros dienos ne visada yra jūsų didžiausias draugas. UV spinduliuotė sunaikina baltymus, sudarančius plaukus, todėl jei ketinate daug laiko praleisti lauke, investuokite į puikų apsauginį purškiklį. Laimei, jei nudeginsite savo galvos odą, galite prarasti keletą plaukų, jei jūsų galvos oda nusilups, bet greičiausiai jie ataugs.

Hormonai


Hormoniniai pokyčiai yra viena dažniausių moterų plaukų slinkimo priežasčių. Plaukų slinkimas po gimdymo yra gana dažnas reiškinys, dažnai įvyksta po dviejų ar keturių mėnesių po gimdymo. Nėštumo metu jūsų plaukai toliau auga ilgiau, todėl plaukai atrodo pilnesni; tačiau, kai po gimdymo sumažėja estrogenų kiekis, plaukai pradeda slinkti. Laimei, daugeliu atvejų tai tik laikina ir išnyks per šešis ar dvylika mėnesių.

O kaip su vyrais? Pasirodo, hormonai yra ir vyriško, ir moteriško nuplikimo pagrindas! Dihidrotestosteronas (DHT) yra šalutinis testosterono produktas, kuris gali suaktyvinti receptorius jūsų plaukų folikuluose, todėl jie susitraukia, susilpnėja ir galiausiai visiškai nustoja generuoti plaukus. Nėra gydymo, tačiau vaistai nuo plaukų slinkimo, tokie kaip Propecia, gali padėti sustabdyti būsimą plaukų slinkimą, o plaukų persodinimas yra nuolatinis problemos sprendimas.

Amžius


Ne visi nuslinks plaukais ir net jei jūsų artimi giminaičiai nupliko, nėra garantijos, kad ir jūs taip pat. Tačiau su amžiumi visada atsiranda tam tikras plaukų slinkimas arba plaukų slinkimas. Iki 60 metų maždaug du trečdaliai vyrų šiek tiek slinks, o maždaug 70 % moterų iki 70 metų amžiaus. Priklausomai nuo jūsų plaukų slinkimo šaltinio, jis gali būti išgydomas; todėl, jei turite kokių nors rūpesčių, susisiekite su mumis.

Stresas


Tai įdomu, nes jei išgyvenate sunkų etapą ir matote, kad iškrenta daugiau plaukų nei įprastai, tai atsitiks ne dėl jūsų dabartinio streso lygio – tarp stresą sukeliančio įvykio ir plaukų slinkimo yra delsa. iki plaukų ciklo trukmės!

Telogeninis išsiliejimas, taip pat žinomas kaip traumos arba streso sukeltas plaukų slinkimas, atsiranda, kai besikeičiantys hormonai skatina plaukų vystymosi ciklą į šoką, stumdami plaukus į poilsio fazę. Vienu metu gali būti paveikta daug folikulų, todėl gali atrodyti, kad prarandate daug plaukų. Kaip ir plaukų slinkimas po gimdymo, jis paprastai yra laikinas, todėl sutelkite dėmesį į puikų miegą, mankštą ir mitybos įpročius, kad tuo tarpu sumažintumėte streso lygį.

Plaukų persodinimo klinika Rubenhair
Adresas: Republikas laukums 3, LV-1010 Rīga, Latvija
Tel / WhatsApp: +371 26777776
paštas: info@rubenhair.eu
https://www.rubenhair.eu

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × 2 =