Kaip išsirinkti tinkamą plaukų persodinimo chirurgą ir kliniką?

Visada svarbu pasirinkti tinkamą chirurgą, neatsižvelgiant į tai, kokią medicininę procedūrą atliekate. Kalbant apie plaukų persodinimą, pasirinkti tinkamą plaukų persodinimo chirurgą ir kliniką reiškia puikius ir kokybiškus rezultatus.

Kas gali atlikti plaukų persodinimo operaciją?


Plaukų persodinimo operaciją gali atlikti šioje srityje besispecializuojantis chirurgas, turintis atitinkamą išsilavinimą ir sertifikatą. Pagrindinis kriterijus yra narystė Tarptautinėje plaukų atkūrimo chirurgijos draugijoje (ISHRS), kuri yra įsikūrusi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ši organizacija vienija plaukų chirurgus iš viso pasaulio, organizuoja mokymus, edukacinius kursus, sertifikuoja plaukų persodinimo chirurgus. Narystė šioje organizacijoje reiškia, kad klinika ir plaukų persodinimo chirurgas atitinka visus naujausius tarptautinius plaukų persodinimo standartus, kriterijus ir kvalifikaciją.

Kas yra geri ir blogi plaukų persodinimai?


Daugelis žmonių pastebi tik prastą plaukų persodinimo rezultatą. Taip yra todėl, kad geri plaukų persodinimo rezultatai yra beveik nepastebimi ir atrodo natūraliai. Geras plaukų persodinimo chirurgas turi atitinkamą išsilavinimą, kvalifikaciją ir patirtį. Todėl tinkamos plaukų klinikos ir plaukų atkūrimo chirurgo pasirinkimas yra sprendimas, po kurio pasiekiami geri plaukų persodinimo rezultatai.

Kaip išsirinkti tinkamą plaukų persodinimo chirurgą?


Renkantis plaukų persodinimo chirurgą reikia atsižvelgti į šiuos veiksnius:

• Ar chirurgas yra Tarptautinės plaukų atkūrimo chirurgijos draugijos (ISHRS) narys? Narystė šioje asociacijoje reiškia, kad chirurgas yra kvalifikuotas, turintis atitinkamų žinių ir patirties plaukų persodinimo srityje.

• Kiek transplantatų galima persodinti per vieną operacijos dieną? Kvalifikuotas, patyręs chirurgas per vieną dieną atlieka iki 3000 transplantatų plaukų persodinimą.

• Kokius sertifikatus ir akreditacijas turi chirurgas?

• Faktinių pacientų nuotraukos prieš ir po plaukų persodinimo operacijos.

Rubenhair Latvia dirba pasaulinio lygio plaukų persodinimo specialistai.


Plaukų persodinimo klinikoje „Rubenhair“ dirba pasaulinio lygio plaukų persodinimo chirurgas Andrejus Milčevskis ir specialistai, ne vienerius metus tobulinantys plaukų persodinimo chirurgijos įgūdžius ir kvalifikaciją. Savo kvalifikacija, techniniais ir meniniais įgūdžiais jie susikūrė nepriekaištingą reputaciją plaukų persodinimo srityje. Klinikos specialistai meistriškai sukuria natūralų plaukų tankį ir tinkamą plaukų augimo kampą. Plaukų persodinimo klinikų Rubenhair tikslas – pakeisti plaukų slinkimu susirūpinusių žmonių gyvenimo kokybę ir išvaizdą. Kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos Rubenhair klinikoje ir pakeiskite savo gyvenimą!

Plaukų persodinimo klinika Rubenhair
Adresas: Republikas laukums 3, LV-1010 Rīga, Latvija
Tel / WhatsApp: +371 26777776
paštas: info@rubenhair.eu
https://www.rubenhair.eu

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + sixteen =